BIM - Building Information Modelling

Dostosuj się do światowych trendów w budownictwie!

Czym jest BIM (Building Information Modelling)

BIM to w skrócie, modelowanie informacji o budynku. W modelu cyfrowym tworzonej inwestycji znajdują się informację, które znacząco ułatwiają pracę! Poznasz dokładne relacje przestrzenne, informacje na temat właściwości materiałowych każdego z elementów.

Wybrane elementy możesz dowolnie modelować- co pozwoli wybrać tylko najlepsze rozwiązania! Analiza wydajności energetycznej, kontrola nad kosztami materiałów, dokładniejsze zarządzanie kosztami eksploatacji obiektu, prowadzenie dokładnych analiz akustycznych lub nasłonecznienia, na etapie projektowania- to nie wszystkie korzyści płynące z zastosowania BIM!

Czy warto wykorzystywać BIM Building Information Modelling?

Projektowanie BIM przeznaczone jest dla wszystkich, którzy w codziennej pracy pragną wdrażać nowoczesne rozwiązania, które pozwalają rozwijać dotychczas oferowane usługi oraz ulepszać je. Wszyscy, którzy korzystają z BIM, zgodnie twierdzą, że to totalna rewolucja! Dzięki projektowaniu BIM, mamy możliwość modelowania budynku, pozwala to na jeszcze lepszą niż dotychczas optymalizację projektu. Chcesz usprawnić proces projektowania, eliminując błędy, wykluczając nieporozumienia, które powstają przez niekompletne dane? A może chcesz usprawnić dostarczanie materiałów na budowę? Stosująć BIM- projktowanie i realizacja inwestycji trwa znacznie krócej niż dotychczas!

BIM

JPP 5D

JPP 5D

ul. Kartuska 13A/181-044 GdyniaPolska

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.: 8:00 - 15:00